Czech English

První zimní samojedí tábor, který se bude konat od 20.1. do 22.1. 2017, v Krkonoších, Bratrouchově, (Jablonec nad Jizerou) , chalupa U dvou kozlů ve výšce 800m n/m www.udvoukozlu.cz

„Můj samoušek je závoďák aneb zkus mě zapřáhnout do spřežení!!!“

Místo: Jedovnice, kemp Olšovec, www.olsovec.cz
Datum: 14-16.10.2016

Víkend věnovaný samojedíkům, soutěže, přednášky, ukázky, no prostě sranda musí být :-)

Pokud máte zájem o účast na Samojedím víkendu, objednejte si ubytování a stravu u provozovatele kempu, pana Jana Zábala do 15. dubna!!! Po tomto termínu budou volná místa v kempu nabídnuta ostatním zájemcům.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili Samojedího víkendu 2014 v Dolcích. Děkujeme sponzorům a všem lidičkám za skvělé dárky a ceny do všech soutěží. Děkujeme za super dortíčky a moučníčky i za další občerstvení. Děkujeme sluníčku, že se na nás celý víkend pěkně smálo a našim samojedíkům za jejich krásné úsměvy a nezapomenutelné štěkání :-)

Klubová výstava KSP, www.polardogs.org
6. dubna 2014
Praha

Výbor Samojed klubu spolu se sponzory se i letos snažil zajistit optimální podmínky pro vystavované pejsky, jejich majitele i diváky. Věříme, že vysoký počet vystavovaných samojedíků, letos padl rekord!!!, je odrazem spokojenosti Vás vystavovatelů se zabezpečením z minulých výstav. Tímto bychom chtěli Vám všem poděkovat za podporu Samojed klubu!!!!!

Samojedí víkend
ve dnech 31. května - 2. června 2013, areál Dolce, Trutnov (www.camp-dolce.cz)

Tvorba stranek pro chovatele