Czech English

Druhý zimní samojedí tábor, který se bude konat od 19.1. do 21.1.2018, opět v Krkonoších, v Bratrouchově (Jablonec nad Jizerou), chalupa U dvou kozlů ve výšce 800m n/m (www.udvoukozlu.cz).

 

 Tak, jako v loňském roce, si každý může vyzkoušet jízdu se psím spřežením a se vším, co k tomu patří. Dále je možné se zúčastnit závodů: trať pro začátečníky a dětská kategorie do 500m, závod na 3 km nebo noční etapa 15-20km (pouze s čelovkou). Tratě (mimo noční etapy) budou upraveny čtyřkolkou s žehličkou, parkoviště bude vyhrnuté rolbou. V sobotu společenský večer na chalupě U dvou kozlů. Doporučujeme s sebou sněhové řetězy.

K dispozici budou saně, sněžnice. Ubytování si zajistí každý sám.

Kapacita chalupy je 18 lůžek, ale dá se rozšířit až na 28, záleží na domluvě účastníků při obsazování pokojů. Pokoj č.3: 4 osoby (max 6), pokoj č.2: 4 osoby, pokoj č.1: 6 osob (max 8), pokoj č.4: 4 osoby (max 6).

Suterén - 6 osob na matracích, 2 osoby na peci ve výčepu.

Je možné si objednat jídlo: snídaně 80 Kč (formou bufetu), obědy 120 Kč a večeře 100 Kč (budou dovezeny). Do společenské místnosti s výčepem se ke stolům vejde 25 lidí, v případě zvýšeného zájmu je možné se stravovat po etapách. V chalupě je zákaz ubytování psů na pokojích. Pro psy je vyhrazena lyžárna, kde mohou být a také přespat ve výstavních klecích majitelů. Přihlášení na chalupu je nutné do 15.11.2017 pod heslem SAMOJED.

Účastníci, kteří se do chalupy nevejdou nebo jim ubytování nevyhovuje, se mohou ubytovat:

ve vyhlášeném penzionu a hostinci u Hásků (www.hasan.cz), mob.: 736 759 197, vzdálenost 1 km pěšky nebo 4 km autem (ubytování nutné zajistit nejpozději do 15.11.2017 pod heslem SAMOJED), dále v penzionu Rezek Jeruzalém (www.penzionrezek.cz) nebo Horský hotel Rezek (www.hotelrezek.cz). Vzdálenost z Rezku 5 km autem. V těchto 3 zařízeních je možno ubytovat se psy, ubytování je třeba ve vlastním zájmu zajistit co nejdříve.

Při nedostatku sněhu, máme v připraven náhradní program - pěší výlet se psy na Rezek (celkem 10 km), zdatnější mohou pokračovat na Dvoračky (celkem 20 km).

Kontakt na dotazy: Ota Janko, mob.: 775 177 839, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Žádáme účastníky akce, aby nahlásili počet osob a psů na uvedený e-mail.

Tvorba stranek pro chovatele