Czech English

První zimní samojedí tábor, který se bude konat od 20.1. do 22.1. 2017, v Krkonoších, Bratrouchově, (Jablonec nad Jizerou) , chalupa U dvou kozlů ve výšce 800m n/m www.udvoukozlu.cz

 

Každý si může vyzkoušet jízdu se psím spřežením a se vším, co k tomu patří. Dále je možné se zúčastnit závodů: tratˇpro začátečníky a dětská kategorie do 500m, závod na 3 km nebo noční etapa 15-20km(pouze s čelovkou). Tratě(mimo noční etapy) budou upraveny čtyřkolkou s žehličkou, parkoviště bude vyhrnuté rolbou. Doporučujeme s sebou sněhové řetězy.
K dispozici budou saně, včetně dětských. Ubytování si zajistí každý sám.
Kapacita chalupy je 18 lůžek, ale dá se rozšířit až na 28, záleží na domluvě účastníků při obsazování pokojů. Pokoj č. 3. 4 osoby ( max 6), č.2. 4 osoby, č.1. 6 osob(max 8) č.4. 4 osoby(max 6)
Suterén-6 osob na matracích, 2 osoby na peci ve výčepu. Je možné si objednat jídlo: snídaně
80 Kč (formou bufetu), obědy a večeře 100-120 Kč (budou dovezeny), Do společenské místnosti s výčepem se ke stolům vejde 25 lidí, v případě zvýšeného zájmu, je možné se stravovat po etapách. V chalupě je zákaz ubytování psů na pokojích. Pro psy je vyhrazena lyžárna, kde mohou být přespat ve výstavních klecích majitelů. Přihlášení na chalupu je nutné do 31.10.2016, pod heslem SAMOJED.
Účastníci, kteří se do chalupy nevejdou, nebo se jim ubytování nelíbí, se mohou ubytovat:
ve vyhlášeném penzionu a hostinci u Hásků (www.hasan.cz) vzdálenost 1 km pěšky, nebo 4 km autem , v penzionu Rezek Jeruzalém(www.penzionrezek.cz) nebo Horský hotel Rezek (www.hotelrezek.cz) Vzdálenost z Rezku 5 km autem. V těchto 3 zařízeních je možno ubytovat se psy, ubytování je třeba ve vlastním zájmu zajistit co nejdříve.
Vzhledem k nedostatku sněhu v posledních 2 letech, máme v připraven náhradní program-pěší výlet se psy na Rezek ( celkem10 km) , zdatnější mohou pokračovat na Dvoračky(celkem 20 km) Kontakt na dotazy: Ota Janko, mob. 775 177 839, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Žádáme účastníky akce, aby nahlásili počet osob a psů na uvedený e-mail.

Tvorba stranek pro chovatele